Bestyrelsen

Formand Anne-Vibeke Isaksen
Rejsejournalisten ApS
Boks 37
Veisgårdsvej 17
4340 Tølløse
+45 59 19 40 13
anne-vibeke@rejsejournalisten.dk

Info@AnneVibekeRejser.dk
Formand for Danske Rejsejournalister 
Tv-vært på de populære rejseprogrammet "Anne-Vibeke Rejser", "Campingmagasinet” og ”På Tur Til...”.
www.AnneVibekeRejser.dk / www.Facebook.com/AnneVibekeRejser
Landsformand for Dansk Camping Union med 50.000 medlemsfamilier og magasinet Camping-fritid
 

Kasserer Aage Krogsdam
Egebregnen 13, Kyndeløse
4070 Kirke Hyllinge.
Danmark
+45 40 50 60 98
krogsdam@youmail.dk
Freelance rejsejournalist med speciale i bl.a. Australien, Canada, Israel, New Zealand, Nicaragua, Rusland, Storbritanien, Sydafrika, Tyskland, USA, Venezuela og Østrig.




Lissen Jacobsen
Håbets Allé 7
2800 Lyngby
Mobil: +45 25 66 74 06
Arbejdstelefonnr.: +45 45 88 42 29
lissenhere@post.tele.dk

Journalist og bestyrelsesmedlem i Danske Rejsejournalister.


Judith Betak
Lindevangshusene 34 st. tv.
2630 Tåstrup
Mobil: 20676647 .
judith.betak@gmail.com



Flemming Larsen
Bugattivej 8
7100 Vejle
Arbejdstelefonnr.: +45 75 85 77 88
Direkte +45 76 41 49 51
Mobil + 45 20 47 50 85
flla@jfmedier.dk
flla@vafo.dk

Medlem af bestyrelsen og rejsejournalist for  JyskFynskeMedier  (Fyens Stiftstidende, Fyns Amts Avis, JyskeVestkysten, Horsens Folkeblad, Vejle Amts Folkeblad og Fredericia Dagblad).


Hanne Høiberg
Henningsens Alle 18
2900 Hellerup
Mobil: +45 40400518

hanne.hoiberg@soendag.dk
Journalist og bestyrelsesmedlem i Danske Rejsejournalister.





Rikke Koks Andreassen

Ejer af kommunikationsvirksomheden PR-Wise
Mobil: +45 5338 5030
Rikke@pr-wise.com
www.pr-wise.com
PR-konsulent for bl.a. Visit Sweden og BCD Travel. 
 
 

Jan Aagaard
Aagaard Kommunikation
Hyrdevej 40
3060 Espergærde
Mobil: +45 60 15 58 06
http://www.aagaardkommunikation.dk
jan@aagaardkommunikation.dk

Journalist (DJ).
Indehaver af Aagaard Kommunikation.
 
 
 

 

  • Se alle